Додати оголошення
Преміум оголошення
Фінансова секта DS-MAX OSE пропонує роботу в Ковелі
993 12.06.2014 о 20:55
Номер оголошення: 1672 Тип: Інформація Розділ: Робота
Автори тих оголошень про роботу, що висять зараз у під'їздах і на стовпах в Ковелі (а також на деяких Ковельських сайтах) вже протягом кількох сезонів не можуть знайти собі працівників. Виявляється, єдина вакансія, яка у них є - розклейщики оцих обманних оголошень. Усім іншим, керівник говорить - "вибачте, вакансія вже зайнята", і пропонує іншу роботу. Сенс роботи полягає в тому, щоб ходити по квартирам і впихати людям китайське барахло, видаючи його за якісний європейський товар, або ж продавати книги по завищеним цінам.

Офіс цих шахраїв знаходиться в Ковелі за адресою: вул.Незалежності 166а, 2-й поверх, 1-й кабінет. Найближчим часом переїдуть на іншу адресу, тому будьте обережні. Впізнати їх можна за назвою DS-MAX і логотипом - носоріг у червоному кружечку.
Їх оголошення зараз мають приблизно такий зміст (зміст оголошень та номери телефонів постійно міняють):

РОБОТА для:
- студентів
- вчителів
- викладачів
- тих, хто йде у відпустку.

Міжнародна компанія запрошує
Для роботи на підприємстві в сфері торгівлі на різні вакансії потрібні:
- Офіс менеджер
- Вантажник
- Монтажник
- Експедитор
- Промоутер
- Торговий представник
- Продавець консультант
- Комірник
- Контролер торгових точок
- Водій з власним легковим авто

В інтернеті:
- Потрібна молодь від 16років у відділ доставки та реклами. З\п100-150 грн. день
- ТЕРМІНОВО!!! Для роботи під час зимових канікул. Потрібні студенти у відділ доставки і реклами. З/п 100-150грн в день.
- Потрібні 7 працівників на оптово- промисловий складЗ\п.висока,стабільна. Для іногородніх допомога з житлом або компенсація проїзду.
- В склад-магазин для постійної роботи потрібні 5 чоловік на вакансії пакувальника та вантажника. Оплата потижнево + ПРЕМІАЛЬНІ кращим співробітникам!!! Навчання за рахунок фірми. Не місцевим компенсація проїзду або допомога з житлом.
- Запрошую на роботу продавця промислової групи товарів. З\п на співбесіді з керівником.
- Маркувальники у торгово-виробниче підприємство (наклеювання етикеток, маркування готової продукції), з/п від 3000грн. Кар’єрний ріст.
- Помічник експедитора (можливо жінки) - 2400грн.міс. Менеджер по торговим точкам (6 вакансій) - 4тис.грн./міс. Вимоги: вміння працювати з клієнтами, бажання навчатись.
- На постійну роботу потрібен помічник експедитора, менеджер по торговим точкам, вільних 6 вакансій, 19-35р., вміння працювати з клієнтами, вміння навчатись (оплата вчасно).
- Поліграфічній фірмі терміново потрібні співробітники у три відділи: в торговий відділ,в офіс,на склад. Іногороднім компенсація проїзду або допомога з житлом. Співробітникам з власним авто+витрати на авто. Реальний кар’єрний ріст!
- В зв'язку з розширенням, торгово-промислова компанія оголошує конкрс на вакансії: секретар-керівника, менеджер по розповсюдженні, комірник, тест-кур'єр, промоутер, асистент менеджера.
Не місцевим-допомога з житлом.
- Потрібен торговий представник з досвідом роботи(хлопець, дівчина),бажано з власним автомобілем.
- та інші.

Додатково про те, чим займається DS-MAX OSE можна почитати за посиланнями:
http://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=3099427
http://vk.com/wall112845990_10671
http://vk.com/wall-85337_464
http://vk.com/wall-85337_267
http://otvet.mail.ru/question/3226189

Відгуки: 0
omForm">
avatar
Інші оголошення